HABERLER

SATIŞ VE TEKNİK SERVİS DUYURUSU (2019-10-23)

Ekim 2019 tarihi itibarı ile Türkiye geneli satış ve servisimiz;Yazıcıoğulları Isı Sistemleri tarafından yürütülecektir.


B- Max /Gogreen Enerji olarak MCE Fiera Milano ziyaretimize gelen iş ortaklarımıza teşekkür ederiz. (2018-02-14)

13/16 Mart İtalya Milano şehrindeki MCE fuarında ziyaretimize gelen siz değerli iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.


Yeni brülör modellerimiz için agreen.com.tr sitemizi ziyaret edin. (2017-11-27)

Fırınlar ve kazanlar için yeni geliştirilen B-MAX brülör sayfamızı ziyaret ediniz. www.agreen.com.tr ENERJİ ve PELET VİDEOLARIMIZ VE UYGULAMALARIMIZ


Gogreen markalı odun peletlerimizin dağıtımına başlandı. (2016-08-24)

Brülör için GOGREEN markalı peletlerimizin dağıtımı yapılmaktadır. NOKTALARIMIZ 1-Aldemir Ticaret ,Alanya,ANTALYA Cikcilli Mah.. Sanayi Sitesi Karşısı Uğur Apt No:12/A 2-Yazıcıoğulları Iıs Sistemleri, Ürgüp /Nevşehir


SODEX 2016 ISTANBUL Fuarımıza yoğun ilgi gösterildi. (2016-01-22)

2016 SODEX ISTANBUL FUARINDA FİRMAMIZA GÖSTERİLEN İLGİ İÇİN  TÜM ZİYARETÇİ VE İŞ ORTAKLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.SOBA GÜCÜ
Oda Ölçüleri m
Uzunluk Genişlik Yükseklik
x x

Soba Kapasitesi:

6,60 kW

Pelet Uygulama Alanları

EVLER

Kömür odun gibi tüm katı  yakıtlı  kazanlarda, gaz ve elektrikli kombilerde mevcut sistemlere kolaylıkla uygulanabilir. Sadece yanma hücresi ve yakıt aktarma düzeneği değiştirilir.

OTELLER

Pelet soba ve kazanlarımız otellerin tüm LNG ,LPG ve sıvı yakıtlı fuel-oil  kazanlarında uygulanır. Güneş enerji sistemlerine entegre edilerek max verim ve enerji optimizasyonu sağlanır.Yakıt giderleri 2-3 kat düşürülür. Mevcut baca  ve boylerler kullanılır.

FIRINLAR

Pastane ve fırınların pelet kazanları kullanmaları tüm operasyon ve enerji maliyetlerini düşürür. Ekmek fırınları için ideal çözümdür. Pelet depolama sorunları yoktur. Temizdir.Otomatik besleme ve termostatlar sayesinde istenilen tüm sıcaklıklar elde edilir.

KURUTUCU ve ENDÜSTRİYEL TESİSLER

Pelet brülörleri ve kazanları su, buhar ve tüm hava ısıtıcılarına kolaylıkla adapte edilebilir. Boya ve her çeşit fırın kurutmalarında kullanılır.

OKUL ve KAMUSAL ALANLAR

Pelet yakan tüm soba ve kazanlar genel amaçlı işyerlerinde , okul, hastane alışveriş merkezlerinde ,restaurant ve servis noktalarında kullanılır. Sobalar özellikle iş ve servis noktalarında estetik görünüm kazandırır.

SERALAR VE SPOR TESİSLERİ

Turfanda sebze ve meyve yetiştiriciliğinde ;seraların kış dönemlerinde veya don tehlikelerine karşı ihtiyaç duyulan şartlandırılmış sıcak hava temininde peletler kullanır.Sıcak hava jeneratörlerine takılan pelet brülörleri ile sıcak hava temin edilir.Ortama üflenir. Standart dışı odun/ bio peletler de yakılarak minimum maliyetle ortam ısıtıır. Aynı şekilde spor salonları, kapalı yüzme havuzlarında da kullanılabilir.